CONNECTOR HEADER 14POS 2MM VERT SMD - MOLEX-878321420
111,71₺
Vergiler Hariç: 93,09₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: MOLEX-878321420
- SKU: MOLEX-878321420
Ürün Detayları
| Kategori | Box Headerlar |
| Üretici Firma | MOLEX |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 87832 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | SMT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 14 (2x7) Pins |
| Pin Aralığı | 2 mm |
| Profil Yüksekliği | 6.4 mm |
| Kontak Kaplaması | Tin |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+105 °C |