CONNECTOR BATTERY +9V HORZ SNAP-ON KEYSTONE - 594
71,93₺
Vergiler Hariç: 59,94₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 594
- SKU: 594
Ürün Detayları
| Kategori | THT - DİP Dirençler |
| Üretici Firma | YAGEO |
| Paket Tipi | TAPE&BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Tipi | Axial |
| Direnç Değeri | 750 m Ohms |
| Tolerans | ±5 % |
| Güç | 1 W |
| Bileşim | Metal Oxide |
| Özel Özellik | Flame Proof |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Voltajı | 350 V |
| Çap | 4.5 mm |
| Uzunluk | 11.5 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Sıcaklık Katsayısı | ±300 PPM/°C |