CONNECTOR 2.54MM 6 PIN THROUGH PINSINGLE ROW - TSW-106-07-T-S
33,21₺
Vergiler Hariç: 27,68₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TSW-106-07-T-S
- SKU: TSW-106-07-T-S
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | SAMTEC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | TSW |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 6 (1x6) Pins |
| Sıra Sayısı | 1 Row |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 2.54 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | 10.92 mm |
| Çiftleşme Uzunluğu | 5.84 mm |
| Yığın Yüksekliği | None |
| Kuyruk Uzunluğu | 2.54 mm |
| Kontak Kaplaması | Matte Tin |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+105 °C |