CONNECTOR 2.54MM 2x4 PIN HEADER MALE - TSM-102-02-S-DV-TR
37,54₺
Vergiler Hariç: 31,29₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TSM-102-02-S-DV-TR
- SKU: TSM-102-02-S-DV-TR
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | SAMTEC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | TSM |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 4(2x2) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 2.54 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | None |
| Çiftleşme Uzunluğu | 8.13 mm |
| Yığın Yüksekliği | None |
| Kuyruk Uzunluğu | None |
| Kontak Kaplaması | 30U" Gold Post Matte Tin On Tail |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+125 °C |