CONNECTOR 2.00MM 2x8 PIN HEADER MALE 180C - MOLEX-0878311621
212,70₺
Vergiler Hariç: 177,25₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MOLEX-0878311621
- SKU: MOLEX-0878311621
Ürün Detayları
| Kategori | Box Headerlar |
| Üretici Firma | MOLEX |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Milli-Grid 87831 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 16 (2x8) Pins |
| Pin Aralığı | 2 mm |
| Profil Yüksekliği | 6.4 mm |
| Kontak Kaplaması | Tin |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+105 °C |