CONNECTOR 10PIN(2X5) CABLE 1.27MM 28AWG 200MM - 61FFC-01194
39,43₺
Vergiler Hariç: 32,86₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 61FFC-01194
- SKU: 61FFC-01194
Ürün Detayları
| Kategori | Dikdörtgensel Kablo Takımları |
| Üretici Firma | AMTEK |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 61FFC |
| Konnektör Tipi | Socket To Socket |
| Kablo Tipi | Flat |
| Kablo Terminali | IDC |
| Pin Sayısı | 10 (2x5) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Konnektör Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Kablo Pin Aralığı | 1.27 mm |
| Kablo Uzunluğu | 200 mm |
| Kablo Rengi | Gray |
Etiketler:
CONNECTOR 10PIN(2X5) CABLE 1.27MM 28AWG 200MM - 61FFC-01194
, 61FFC-01194
, Kablo Takımları
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.