CONN RP-SMA THT V/T 50R 4Ghz EDGEMOUNT - 21814
77,62₺
Vergiler Hariç: 64,68₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 21814
- SKU: 21814
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve MLCC Kapasitörler |
| Üretici Firma | SAMSUNG |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0201 (0603 Metric) |
| Kapasitans | 15 pF |
| Voltaj Değeri | 25 VDC |
| Tolerans | ±5 % |
| Uzunluk | 0.6 mm |
| Genişlik | 0.3 mm |
| Yükseklik | 0.4 mm |
| Dielektrik Malzeme | C0G (NP0) |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Montaj Tipi | SMT |