CONN RCPT 16POS 0.079 GOLD PCB - MOLEX-0791077007
114,29₺
Vergiler Hariç: 95,25₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MOLEX-0791077007
- SKU: MOLEX-0791077007
Ürün Detayları
| Kategori | Dişi Headerlar |
| Üretici Firma | MOLEX |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 0791077007 |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 16 (2x8) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 2 mm |
| Kontak Kaplaması | Tin |
| Profil Yüksekliği | 4.45 mm |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+125 °C |