CONN PLUG 40POS SMD GOLD - MOLEX-0550910474
84,98₺
Vergiler Hariç: 70,81₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MOLEX-0550910474
- SKU: MOLEX-0550910474
Ürün Detayları
| Kategori | Array ve Mezzanine Konnektörler |
| Üretici Firma | MOLEX |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | SlimStack 55091 |
| Cinsi | Female |
| Konnektör Tipi | Plug, Outer Shroud Contacts |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Montaj Tipi | SMT V/T |
| Pin Sayısı | 40 (2x20) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 0.64 mm |
| Kart Üzeri Yükseklik | 5 mm |
| Eşleştirilmiş İstifleme Yükseklikleri | 6, 12 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C~+105 °C |