CONN HEADER 16POS 2.54MM SMD - 61231620621
530,56₺
Vergiler Hariç: 442,14₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 61231620621
- SKU: 61231620621
Ürün Detayları
| Kategori | Box Headerlar |
| Üretici Firma | WÜRTH |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 61231620621 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | SMT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 16 (2x8) Pins |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Profil Yüksekliği | 9.1 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+125 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.