DIODE TVS 25W 12V SOT23-3 - CPDT-12V
23,86₺
Vergiler Hariç: 19,88₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CPDT-12V
- SKU: CPDT-12V
Ürün Detayları
| Kategori | TVS Diyotlar |
| Üretici Firma | COMCHIP |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| TVS Diyot Tipi | Standard |
| Diyot Konfigürasyonu | Dual |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Yön | Bi-Direction |
| Voltaj - Ters Standoff (Typ) | 12 V |
| Ters Akım | 100 nA |
| Tepe Darbe Akımı (Maks) (Ippm) | 1 A |
| Güç (Tepe Darbe) | 25 W |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE TVS 25W 12V SOT23-3 - CPDT-12V
, CPDT-12V
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.