DIODE TVS 200W 20V SOD123 SMT - TV02W200B-G
48,10₺
Vergiler Hariç: 40,08₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TV02W200B-G
- SKU: TV02W200B-G
Ürün Detayları
| Kategori | TVS Diyotlar |
| Üretici Firma | COMCHIP |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| TVS Diyot Tipi | Standard |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOD123 |
| Yön | Bi-Direction |
| Voltaj - Ters Standoff (Typ) | 20 V |
| Ters Akım | 1 uA |
| Tepe Darbe Akımı (Maks) (Ippm) | 6.17 A |
| Güç (Tepe Darbe) | 200 W |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE TVS 200W 20V SOD123 SMT - TV02W200B-G
, TV02W200B-G
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.