DIODE SCHOTTKY 3A 100V DO214AC (SMA) - CDBA3100-HF
38,49₺
Vergiler Hariç: 32,08₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CDBA3100-HF
- SKU: CDBA3100-HF
Ürün Detayları
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | COMCHIP |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Schottky Rect. |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AC (SMA) |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 3 A |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 100 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -50 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE SCHOTTKY 3A 100V DO214AC (SMA) - CDBA3100-HF
, CDBA3100-HF
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.