INDUCTOR POWER 33uH 10% SMD - SDB0705H-330M-LF
37,97₺
Vergiler Hariç: 31,64₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SDB0705H-330M-LF
- SKU: SDB0705H-330M-LF
Ürün Detayları
| Kategori | Sabit İndüktörler |
| Üretici Firma | COILMASTER |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | SDB |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Non Standard |
| İndüktans | 30 uH |
| Pin Aralığı | None |
| Tolerans | ±20 % |
| Akım Değeri | 1.1 A |
| Akım - Doygunluk (Isat) | N/A |
| DC Direnci (DCR) | 180 m Ohms |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 7 mm |
| Genişlik | 7 mm |
| Yükseklik | 4.6 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Teknoloji | Power |
| Koruma / Ekranlama | Unshielded |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.