INDUCTOR FIXED 4.7UH 2A 180mOHM SMD
6,96₺
Vergiler Hariç: 5,80₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ML252010EM-4R7M-LF
- SKU: ML252010EM-4R7M-LF
Urun Detaylari
| Kategori | Sabit İndüktörler |
| Üretici Firma | COILMASTER |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | ML |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 1008 (2520 Metric) |
| İndüktans | 4.7 uH |
| Pin Aralığı | None |
| Tolerans | ±20 % |
| Akım Değeri | 2 A |
| Akım - Doygunluk (Isat) | 2.6 A |
| DC Direnci (DCR) | 160 m Ohms |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 2.5 mm |
| Genişlik | 2 mm |
| Yükseklik | 1 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Teknoloji | N/A |
| Koruma / Ekranlama | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.