INDUCTOR FIXED 10UH 1300ma 0,15 OHM SMD
34,65₺
Vergiler Hariç: 28,88₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MM3225-100M-LF-A
- SKU: MM3225-100M-LF-A
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Sabit İndüktörler |
| Üretici Firma | COILMASTER |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | ML |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Non Standard |
| İndüktans | 10 uH |
| Pin Aralığı | None |
| Tolerans | ±20 % |
| Akım Değeri | 1.3 A |
| Akım - Doygunluk (Isat) | 450 mA |
| DC Direnci (DCR) | 150 m Ohms |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 2.5 mm |
| Yükseklik | 2.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
| Teknoloji | Wire Wound |
| Koruma / Ekranlama | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.