FERRITE BEAD 1210 1K - MI3225-102-2A-LF
12,79₺
Vergiler Hariç: 10,66₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MI3225-102-2A-LF
- SKU: MI3225-102-2A-LF
Ürün Detayları
| Kategori | Bead Feritler |
| Üretici Firma | COILMASTER |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | MI |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 1210 (3225 Metric) |
| Empedans | 1 k Ohms |
| Akım | 2 A |
| Tolerans | ±25 % |
| DC Direnci (DCR) | 90 m Ohms |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 2.5 mm |
| Yükseklik | 2.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Pin Aralığı | None |
| Uygulamalar | General Purpose |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.