ACRICH2 4,3W 220V CW 5000K 380~430LM CRI:80 - SMJE-3V04W1P3 04BC16M
319,46₺
Vergiler Hariç: 266,21₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SMJE-3V04W1P3 04BC16M
- SKU: SMJE-3V04W1P3 04BC16M
Ürün Detayları
| Kategori | AC LED Modüller |
| Üretici Firma | SEOUL |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Acrich2 |
| Renk | Cool White |
| Uygulamalar | General |
| Konfigürasyon | Round |
| Güç | 4.6 W |
| Renk Sıcaklığı | 5000 K |
| Işık Akısı | 380-430 lm |
| İletim Voltajı | 220 VAC |
| Renk Geriverim İndeksi | 80 |
| Görüş Açısı | 120 ° |
| Çap | 33 mm |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
ACRICH2 4
, 3W 220V CW 5000K 380~430LM CRI:80 - SMJE-3V04W1P3 04BC16M
, SMJE-3V04W1P3 04BC16M
, COB LEDler ve LED Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.