ACRICH2 17,5W 220V CW 5600K 1380-1450LM CRI:80 - SMJD-3V16W1P3-Y1B3
1.071,86₺
Vergiler Hariç: 893,21₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SMJD-3V16W1P3-Y1B3
- SKU: SMJD-3V16W1P3-Y1B3
Ürün Detayları
| Kategori | AC LED Modüller |
| Üretici Firma | SEOUL |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Acrich2 |
| Renk | Cool White |
| Uygulamalar | General |
| Konfigürasyon | Round |
| Güç | 17.5 W |
| Renk Sıcaklığı | 5300-5600 K |
| Işık Akısı | 1380-1450 lm |
| İletim Voltajı | 220 VAC |
| Renk Geriverim İndeksi | 80 |
| Görüş Açısı | 120 ° |
| Çap | 70 mm |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
ACRICH2 17
, 5W 220V CW 5600K 1380-1450LM CRI:80 - SMJD-3V16W1P3-Y1B3
, SMJD-3V16W1P3-Y1B3
, COB LEDler ve LED Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.