PIN HEADER 12PIN(1x12) 1.27mm SMT R/A - LL1013-01E-TR
14,72₺
Vergiler Hariç: 12,27₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LL1013-01E-TR
- SKU: LL1013-01E-TR
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | CIXI |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | LL1013-01E |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | SMT R/A |
| Pin Sayısı | 12 (1x12) Pins |
| Sıra Sayısı | 1 Row |
| Pin Aralığı | 1.27 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 1.5 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | None |
| Çiftleşme Uzunluğu | 5.6 mm |
| Yığın Yüksekliği | None |
| Kuyruk Uzunluğu | None |
| Kontak Kaplaması | Gold Or Tin Plated |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
PIN HEADER 12PIN(1x12) 1.27mm SMT R/A - LL1013-01E-TR
, LL1013-01E-TR
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.