FEMALE HEADER 12PIN(1x12) 1.27mm SMT R/A TAPE&REEL - LL1018-4-TR
14,72₺
Vergiler Hariç: 12,27₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LL1018-4-TR
- SKU: LL1018-4-TR
Ürün Detayları
| Kategori | Dişi Headerlar |
| Üretici Firma | CIXI |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | LL1018-4-TR |
| Montaj Tipi | SMT R/A |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 12 (1x12) Pins |
| Sıra Sayısı | 1 Row |
| Pin Aralığı | 1.27 mm |
| Kontak Kaplaması | Full Gold Flash |
| Profil Yüksekliği | 4.4 mm |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
FEMALE HEADER 12PIN(1x12) 1.27mm SMT R/A TAPE&REEL - LL1018-4-TR
, LL1018-4-TR
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.