INDUCTOR POWER 220uH 12.50x12.50x6mm SMD - SCDS125T-221M-N
21,49₺
Vergiler Hariç: 17,91₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SCDS125T-221M-N
- SKU: SCDS125T-221M-N
Ürün Detayları
| Kategori | Sabit İndüktörler |
| Üretici Firma | CHILISIN |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | SCDS |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Non Standard |
| İndüktans | 220 uH |
| Pin Aralığı | None |
| Tolerans | ±20 % |
| Akım Değeri | 800 mA |
| Akım - Doygunluk (Isat) | N/A |
| DC Direnci (DCR) | 400 m Ohms |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 12.5 mm |
| Genişlik | 12.5 mm |
| Yükseklik | 6 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Teknoloji | Power |
| Koruma / Ekranlama | Shielded |
Etiketler:
INDUCTOR POWER 220uH 12.50x12.50x6mm SMD - SCDS125T-221M-N
, SCDS125T-221M-N
, İndüktörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.