CAP.EL.330uF 450V 30x45 85C THT - EP2W331MR350E55CE0
152,52₺
Vergiler Hariç: 127,10₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: EP2W331MR350E55CE0
- SKU: EP2W331MR350E55CE0
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | CHANG (HUAWEI) |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | EP |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Snap-IN (2Pin) |
| Kapasitans | 330 uF |
| Voltaj Değeri | 450 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 10 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | N/A |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 3000 Hrs @ 85 °C |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 30 mm |
| Uzunluk | 35 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +85 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.