CAP.EL.220uF 16V 6.3x11 2.5MM 105C - R1CKM221MF25060011
1,82₺
Vergiler Hariç: 1,52₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: R1CKM221MF25060011
- SKU: R1CKM221MF25060011
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | CHANG (HUAWEI) |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | KM |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 220 uF |
| Voltaj Değeri | 16 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 2.5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 215 mA |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 1000 Hrs @ 105 °C |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 6.3 mm |
| Uzunluk | 11 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | Standard |
Etiketler:
CAP.EL.220uF 16V 6.3x11 2.5MM 105C - R1CKM221MF25060011
, R1CKM221MF25060011
, Kapasitörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.