CONN.MXM 230PIN 0.50MM H:7.8MM - 125A-78C00
398,56₺
Vergiler Hariç: 332,13₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 125A-78C00
- SKU: 125A-78C00
Ürün Detayları
| Kategori | Edgeboard Konnektörler |
| Üretici Firma | ATTEND |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 125A |
| Cinsi | N/A |
| Montaj Tipi | SMT R/A |
| Pin Sayısı | 230 Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 0.5 mm |
| Kontak Malzemesi | Copper Alloy+Au Plated |
| Kontak Materyali | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+85 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.