CONN.MINI PCI EXPRESS SOCKET H:5.60MM SINGLE LATCH - 119A-56A00-R02
40,84₺
Vergiler Hariç: 34,04₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 119A-56A00-R02
- SKU: 119A-56A00-R02
Ürün Detayları
| Kategori | Edgeboard Konnektörler |
| Üretici Firma | ATTEND |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 119A |
| Cinsi | N/A |
| Montaj Tipi | SMT R/A |
| Pin Sayısı | 52 (2x26) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 0.8 mm |
| Kontak Malzemesi | Phosphor Bronze |
| Kontak Materyali | Gold Over Nickel |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+85 °C |
Etiketler:
CONN.MINI PCI EXPRESS SOCKET H:5.60MM SINGLE LATCH - 119A-56A00-R02
, 119A-56A00-R02
, Card Edge Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.