CONN.M.2(NGFF) 67PIN 0.5MM B KEY H:5.8MM - 123A-58B01
70,42₺
Vergiler Hariç: 58,68₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 123A-58B01
- SKU: 123A-58B01
Ürün Detayları
| Kategori | Edgeboard Konnektörler |
| Üretici Firma | ATTEND |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 123A |
| Cinsi | N/A |
| Montaj Tipi | SMT R/A |
| Pin Sayısı | 67 Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 0.5 mm |
| Kontak Malzemesi | Copper Alloy+ Gold Flash Under Nickel |
| Kontak Materyali | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+80 °C |
Etiketler:
CONN.M.2(NGFF) 67PIN 0.5MM B KEY H:5.8MM - 123A-58B01
, 123A-58B01
, Card Edge Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.