CAP.SNUB.4uF 1000VDC 10% MP-4 43X50X54X2MM - NI00004100000MP40271K01
740,14₺
Vergiler Hariç: 616,78₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: NI00004100000MP40271K01
- SKU: NI00004100000MP40271K01
Ürün Detayları
| Kategori | Snubber Kapasitörler |
| Üretici Firma | ALCON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Bağlantı Tipi | Terminal TL |
| Kapasitans | 4 uF |
| Voltaj (DC) | 1 kVDC |
| Voltaj (AC) | 575 VAC |
| Tolerans | ±10 % |
| Bacak Aralığı | 27 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 43 mm |
| Yükseklik | 50 mm |
| Kalınlık | 54 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | N/A |
| Dielektrik Malzeme | Polyproplene |