CAP.SNUB.3uF 700VDC 37.5MM 5% - C3H1V305JF02000
153,79₺
Vergiler Hariç: 128,16₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: C3H1V305JF02000
- SKU: C3H1V305JF02000
Ürün Detayları
| Kategori | Snubber Kapasitörler |
| Üretici Firma | FARATRONIC |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 3 uF |
| Voltaj (DC) | 700 VDC |
| Voltaj (AC) | 420 VAC |
| Tolerans | ±5 % |
| Bacak Aralığı | 37.5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 42 mm |
| Yükseklik | 44 mm |
| Kalınlık | 24 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | C3H |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyproplene |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.