CAP.SNUB.2.2uF 1000VDC 27MM 10% FARATRONIC - C383A225KC02121
213,53₺
Vergiler Hariç: 177,94₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: C383A225KC02121
- SKU: C383A225KC02121
Ürün Detayları
| Kategori | Snubber Kapasitörler |
| Üretici Firma | FARATRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Bağlantı Tipi | Terminal LUG |
| Kapasitans | 2.2 uF |
| Voltaj (DC) | 1 kVDC |
| Voltaj (AC) | 500 VAC |
| Tolerans | ±10 % |
| Bacak Aralığı | 27 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 42 mm |
| Yükseklik | 44 mm |
| Kalınlık | 24 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | C38 |
| Dielektrik Malzeme | N/A |
Etiketler:
CAP.SNUB.2.2uF 1000VDC 27MM 10% FARATRONIC - C383A225KC02121
, C383A225KC02121
, Kapasitörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.