CAP.POL.6uF 475VAC 30x55 PLASTIC DUCATI - 4.16.10.82.64
102,76₺
Vergiler Hariç: 85,63₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: 4.16.10.82.64
- SKU: 4.16.10.82.64
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | DUCATI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | Radial/Stud |
| Bağlantı Tipi | Fast-ON (Quick Connect) |
| Kapasitans | 6 uF |
| Voltaj (DC) | N/A |
| Voltaj (AC) | 475 VAC |
| Tolerans | ±5 % |
| Bacak Aralığı | 12 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | None |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | 30 mm |
| Uzunluk | 55 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Kalınlık | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | 416 |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyproplene |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.