CAP.POL.330nF 250VDC 10MM 10% BOX BULK FARATRONIC - C232E334K4SC000
4,50₺
Vergiler Hariç: 3,75₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: C232E334K4SC000
- SKU: C232E334K4SC000
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | FARATRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 330 nF |
| Voltaj (DC) | 250 VDC |
| Voltaj (AC) | 160 VAC |
| Tolerans | ±10 % |
| Bacak Aralığı | 10 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | None |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 13 mm |
| Yükseklik | 11 mm |
| Kalınlık | 5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +105 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | C23 |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyester |
Etiketler:
CAP.POL.330nF 250VDC 10MM 10% BOX BULK FARATRONIC - C232E334K4SC000
, C232E334K4SC000
, Kapasitörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.