CAP.POL.3200uF 900VDC/DUCATI - 416.85.V.189.0
24.587,79₺
Vergiler Hariç: 20.489,82₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 416.85.V.189.0
- SKU: 416.85.V.189.0
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | DUCATI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | Radial/Stud |
| Bağlantı Tipi | Screw Terminals |
| Kapasitans | 3200 uF |
| Voltaj (DC) | 900 VDC |
| Voltaj (AC) | N/A |
| Tolerans | ±10 % |
| Bacak Aralığı | 50 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | None |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | 116 mm |
| Uzunluk | 285 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Kalınlık | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | 416 |
| Dielektrik Malzeme | PPM-DH Film |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.