CAP.POL.220nF 400VDC 10MM 10% MKT - C212G224K6BF400
3,69₺
Vergiler Hariç: 3,07₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: C212G224K6BF400
- SKU: C212G224K6BF400
Urun Detaylari
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | FARATRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 220 nF |
| Voltaj (DC) | 400 VDC |
| Voltaj (AC) | 200 VAC |
| Tolerans | ±10 % |
| Bacak Aralığı | 10 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | None |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 17.5 mm |
| Yükseklik | 10.4 mm |
| Kalınlık | 5.9 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +105 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | C21 |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyester |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.