CAP.POL.1uF 250VDC 15MM 5% MKP TB FARATRON - C322E105J60A605
16,38₺
Vergiler Hariç: 13,65₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: C322E105J60A605
- SKU: C322E105J60A605
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | FARATRONIC |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 1 uF |
| Voltaj (DC) | 250 VDC |
| Voltaj (AC) | 160 VAC |
| Tolerans | ±5 % |
| Bacak Aralığı | 15 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | None |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 17.5 mm |
| Yükseklik | 16 mm |
| Kalınlık | 10 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +105 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | C32 |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyproplene |
Etiketler:
CAP.POL.1uF 250VDC 15MM 5% MKP TB FARATRON - C322E105J60A605
, C322E105J60A605
, Kapasitörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.