CAP.POL.15nF 100VDC 5MM 5% MKT BOX TB - R82EC2150DQ50J
2,71₺
Vergiler Hariç: 2,26₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: R82EC2150DQ50J
- SKU: R82EC2150DQ50J
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 15 nF |
| Voltaj (DC) | 100 VDC |
| Voltaj (AC) | 60 VAC |
| Tolerans | ±5 % |
| Bacak Aralığı | 5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | None |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 7.2 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 6.5 mm |
| Kalınlık | 2.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +105 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | R82 |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyester |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.