CAP.POL.10nF 630VDC 10MM 10% MKT DAMLA BULK FARATR - C212J103K4AC000
2,20₺
Vergiler Hariç: 1,83₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: C212J103K4AC000
- SKU: C212J103K4AC000
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | FARATRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 10 nF |
| Voltaj (DC) | 630 VDC |
| Voltaj (AC) | 220 VAC |
| Tolerans | ±10 % |
| Bacak Aralığı | 10 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | None |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 12.3 mm |
| Yükseklik | 7.4 mm |
| Kalınlık | 3.8 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +105 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | C21 |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyester |
Etiketler:
CAP.POL.10nF 630VDC 10MM 10% MKT DAMLA BULK FARATR - C212J103K4AC000
, C212J103K4AC000
, Kapasitörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.