CAP.POL.100uF 450VAC 825VDC M10-M12 75x180MM METAL - 4.16.84.45.27
1.884,64₺
Vergiler Hariç: 1.570,54₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 4.16.84.45.27
- SKU: 4.16.84.45.27
Urun Detaylari
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | DUCATI |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | Radial/Stud |
| Bağlantı Tipi | Screw Terminals |
| Kapasitans | 100 uF |
| Voltaj (DC) | 600 VDC |
| Voltaj (AC) | 450 VAC |
| Tolerans | ±5 % |
| Bacak Aralığı | 35 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | 75 mm |
| Uzunluk | 180 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Kalınlık | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | 416 |
| Dielektrik Malzeme | PPM Film |
Etiketler:
CAP.POL.100uF 450VAC 825VDC M10-M12 75x180MM METAL - 4.16.84.45.27
, 4.16.84.45.27
, Kapasitörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.