CAP.POL.100uF 330VAC M6x65x150MM METAL DUCATI - 4.16.84.32.98
1.313,63₺
Vergiler Hariç: 1.094,69₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 4.16.84.32.98
- SKU: 4.16.84.32.98
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | DUCATI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | Radial/Stud |
| Bağlantı Tipi | Screw Terminals |
| Kapasitans | 100 uF |
| Voltaj (DC) | 600 VDC |
| Voltaj (AC) | 330 VAC |
| Tolerans | ±5 % |
| Bacak Aralığı | 22.5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | None |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 65 mm |
| Uzunluk | 150 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Kalınlık | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | 416 |
| Dielektrik Malzeme | PPM Film |