CAP.POL.100nF 630VDC 10MM 20% RADIAL - B32921C3104M289
8,57₺
Vergiler Hariç: 7,14₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: B32921C3104M289
- SKU: B32921C3104M289
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | TDK |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 100 nF |
| Voltaj (DC) | N/A |
| Voltaj (AC) | 305 VAC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 10 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | X2 |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 12 mm |
| Genişlik | 13 mm |
| Yükseklik | 6 mm |
| Kalınlık | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +110 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | N/A |
| Dielektrik Malzeme | Polyproplene |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.