CAP.M/L 150pF 100V 5MM 5% TB CINETECH - RD15N151J2AH5B
4,13₺
Vergiler Hariç: 3,44₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RD15N151J2AH5B
- SKU: RD15N151J2AH5B
Ürün Detayları
| Kategori | Multilayer Kapasitörler |
| Üretici Firma | CINETECH |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 150 pF |
| Voltaj Değeri | 100 VDC |
| Tolerans | ±5 % |
| Pin Aralığı | 5.08 mm |
| Dielektrik Malzeme | NP0 |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 3.81 mm |
| Genişlik | 3.81 mm |
| Yükseklik | 2.54 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.