CAP.FILM 50uF 800VDC ±10% 57.5x30x51 52.5MM AEC-Q2 - EZPV80506MTS
814,63₺
Vergiler Hariç: 678,86₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: EZPV80506MTS
- SKU: EZPV80506MTS
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | PANASONIC(EUROPE) |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial Box |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 50 uF |
| Voltaj (DC) | 800 VDC |
| Voltaj (AC) | N/A |
| Tolerans | ±10 % |
| Bacak Aralığı | 52.5 mm |
| Bacak Formu | Straight |
| Sınıf | None |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 57.5 mm |
| Genişlik | 30 mm |
| Yükseklik | 51 mm |
| Kalınlık | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Özellikler | DC-Link, DC Filtering |
| Seriler | EZPV |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyproplene (PP) |