CAP.EL.470uF 100V 16x31.5 7.5MM 105C BULK KOSHIN - PKRM-100V471MJ315
16,06₺
Vergiler Hariç: 13,39₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PKRM-100V471MJ315
- SKU: PKRM-100V471MJ315
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | KOSHIN |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | KRM |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 470 uF |
| Voltaj Değeri | 100 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 7.5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 715 mA |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 2000 Hrs @ 105 °C |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 16 mm |
| Uzunluk | 31.5 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +105 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |