CAP.EL.3u3 100V 6.3X5.4 105C 2000H SMD - MRW-100V3R3ME054-T/R
3,36₺
Vergiler Hariç: 2,80₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MRW-100V3R3ME054-T/R
- SKU: MRW-100V3R3ME054-T/R
Urun Detaylari
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | KOSHIN |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | MRW |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 3.3 uF |
| Voltaj Değeri | 100 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | None |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | N/A |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 2000 Hrs @ 105 °C |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 6.3 mm |
| Uzunluk | 5.4 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |
Etiketler:
CAP.EL.3u3 100V 6.3X5.4 105C 2000H SMD - MRW-100V3R3ME054-T/R
, MRW-100V3R3ME054-T/R
, Kapasitörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.