CAP.EL.33uF 50V 6.3x7.7 105C 2000H AEC-Q200 SMT - CD050M330E7DPKKKV00A
3,24₺
Vergiler Hariç: 2,70₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CD050M330E7DPKKKV00A
- SKU: CD050M330E7DPKKKV00A
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | SUSCON |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | CD |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 33 uF |
| Voltaj Değeri | 50 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | None |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 185 mA |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 2000 Hrs @ 105 °C |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çap | 6.3 mm |
| Uzunluk | 7.7 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +105 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |
Etiketler:
CAP.EL.33uF 50V 6.3x7.7 105C 2000H AEC-Q200 SMT - CD050M330E7DPKKKV00A
, CD050M330E7DPKKKV00A
, Kapasitörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.