CAP.EL.330uF 80V 16x16.5 125C 2000H AEC-Q200 SMT - EEVTG1K331UM
99,14₺
Vergiler Hariç: 82,62₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: EEVTG1K331UM
- SKU: EEVTG1K331UM
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | PANASONIC(EUROPE) |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | TG |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 330 uF |
| Voltaj Değeri | 80 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | None |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 350 mA |
| ESR @ Frekansı | 300 m Ohms @ 100 kHz |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 2000 Hrs @ 125 °C |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çap | 16 mm |
| Uzunluk | 16.5 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |