CAP.EL.22uF 50V 6.3x6.1 105C 10000H AEC-Q200 SMT - EEHZA1H220V
33,57₺
Vergiler Hariç: 27,98₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: EEHZA1H220V
- SKU: EEHZA1H220V
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | PANASONIC(EUROPE) |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Hybrid |
| Seriler | ZA |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 22 uF |
| Voltaj Değeri | 50 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | None |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 1.1 A |
| ESR @ Frekansı | 80 m Ohms @ 100 kHz |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 10000 Hrs @ 105 °C |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çap | 6.3 mm |
| Uzunluk | 6.1 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +105 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | Anti Vibration |