CAP.EL.22uF 35V 6.3x5.3 85C SMD - MVG35VC22MF56TP
3,15₺
Vergiler Hariç: 2,63₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MVG35VC22MF56TP
- SKU: MVG35VC22MF56TP
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | SAMYOUNG |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | MVG |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 22 uF |
| Voltaj Değeri | 35 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | None |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 33 mA |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 2000 Hrs @ 85 °C |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 6.3 mm |
| Uzunluk | 5.3 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.