CAP.EL.220uF 16V 6.3x7 5MM 105C TB - JRK1C221M05000630070000A
1,22₺
Vergiler Hariç: 1,02₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: JRK1C221M05000630070000A
- SKU: JRK1C221M05000630070000A
Urun Detaylari
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | JB CAPACITORS |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | JRK |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 220 uF |
| Voltaj Değeri | 16 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | N/A |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 2000 Hrs @ 105 °C |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 6.3 mm |
| Uzunluk | 7 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |
Etiketler:
CAP.EL.220uF 16V 6.3x7 5MM 105C TB - JRK1C221M05000630070000A
, JRK1C221M05000630070000A
, Kapasitörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.