CAP.EL.100uF 35V 8x13 5MM 105C
1,88₺
Vergiler Hariç: 1,57₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CD11GCL-35V100
- SKU: CD11GCL-35V100
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | PCHICON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | CD |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 100 uF |
| Voltaj Değeri | 35 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | N/A |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | 8 mm |
| Uzunluk | 12 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.